Přístrojová kosmetika

Ultrazvuková špachtle
Ultrazvuková špachtle dnes patří mezi základní přístrojové vybavení kosmetických salónů a je výrazným pomocníkem v péči o pleť, které ocení klientky již při prvním ošetření a doslova si jej zamilují! 

Kosmetičky využívají ultrazvukovou špachtli pro
-hloubkové čištění pleti, vyčistí až 80% pórů 
-odstranění odumřelých buněk a nadměrného mazu z povrchu pokožky 
-důkladný peeling pomocí ultrazvuku 
-mikromasáž buněčného povrchu a tím dochází k vyhlazení vrásek a k rozjasnění pleti 
-učinnější zapravení výživných látek do kůže a je o 60% efektivnější než ruční vmasírování  výživných látek 
-efektivnější péči o pleť, nedochází k poškození drobných kapilár a proto je vhodné pro ošetření  citlivé pleti s již popraskanými žilkami 
-čištění pleti při léčbě akné v kombinaci s vitaminem C 

Očekáváně efekty po ošetření ultrazvukovou špachtlí
celkové omlazení lifting a hydratace projasnění pleti

Ultrazvukový lifting
Ultrasonic - Mezoterapie bez jehel představuje nejmodernější systém přenosu aktivních substancí hluboko do pokožky. Přístroj využívá fyzikální jev, ke kterému dochází v buněčných blánách a rohovité vrstvě kůže vlivem stanovených elektrických impulzů. Díky tomu dochází k vytvoření nových cest k zavedení aktivních preparátů bez nutnosti použití jehel. Je to ideální systém jak bojovat s celulitidou a redukovat vrásky.

Diamantová dermabraze
Nová metoda diamantové dermabraze je vylepšená, navíc pro pleť naprosto šetrná a bezpečná! Funguje na principu mechanického peelingu, kdy diamantové částečky obrušují vrchní vrstvu kůže, současně pleť hloubkově čistí a rozjasňují. Po ošetření by mělo následovat ošetření vhodnými kosmetickými přípravky. Při ošetření dochází k odsátí a odstranění kožních buněk, zlepšení, prokrvení pokožky a stimulaci kolagenních vláken. Výsledky jsou znatelné již po prvním ošetření. 
Diamantová dermabraze se provádí na obličeji, krku, prsou a dalších částech těla u jakéhokoliv typu pleti a velmi dobře působí zejména na: strie a jizvy – posílení vrchní vrstvy epidermu – projasnění tónu pleti – ucpané póry – pigmentové skvrny – s věkem související změny na kůži – akné a postakné (včetně jizev po akné)
-vyhlazení jemných vrásek 
-vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné, pooperačních jizev a strií 
-hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů 
-snížení produkce kožního mazu u mastné pleti 
-zlepšení prokrvení 
-odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti 
-rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí)

Co je to kolagen?
Pokud použijeme trochu nadsázky, je to právě kolagen,který nás, tedy naše těla a buňky, drží pohromadě. Celá čtvrtina všech bílkovin ( proteinů ) v našem těle je kolagen-nejdůležitější bílkovina pojivových tkání. Co to znamená v praxi? Že si s kolagenem ,, tyká " většina životně důležitých orgánů, srdce nevyjímaje, ale také kosti, chrupavky, cévy, svaly a to, co nejvíce zajímá nás......Kůže ! 

S tím , jak člověk stárne, se přirozená produkce kolagenu snižuje, což neznamená nic jiného, než že naše stárnoucí buňky vyrábějí méně kolagenu. Proto je s přibývajícím věkem ( nebo pokud jsme k tomu jakkoli geneticky předurčeni ) na naší kůži vidět ochablost, prasklinky, neelastičnost a vrásky. Díky vědcům už dnes totiž víme, že právě kolagen, respektive jeho dostatek, dodává kožním buňkám vše žádoucí-zdravý a svěží vzhled, pružnost i ohebnost.

Nahlédněte do ceníku.