parafínové zábaly na ruce i nohy

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Používá se k léčebným i kosmetickým účelům. Tuhle při teplotě 52 - 62 °C. Vyniká svou schopností zadržovat teplo a proto jsou parafínové zábaly vyhledávanou procedurou. Parafínové zábaly prokrvují pokožku, prohřívají svaly, uvolňují ztuhlé a bolestivé klouby, změkčují také ztvrdlou kůži a promašťují a zjemňují pokožku.

Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde i k uvolnění drobných kloubů.

Aplikace parafínového zábalu na ruce je ideální v době, kdy žena odpočívá při kosmetickém ošetření. Čas, který tak žena v kosmetickém salonu stráví, je mnohem efektivněji využit, což řada časově vytížených klientek jistě ocení. Aplikaci zábalu lze také samozřejmě provádět samostatně - nezávisle na jiných službách našeho studia.

Velmi vhodné je dopřát si celou kúru - cca 10 aplikací teplého parafínu pro intenzivní regeneraci pokožky rukou. Časové rozmezí je v tomto případě vhodné 2-3x týdně.

Nahlédněte do ceníku.